Všetky kategórie
EN
1
2
3
1
2
3

Viacstupňový radiálny ventilátor série C.


  • Popis produktu
  • Vlastnosti
  • Hlavné špecifikácie
  • Špeciálne aplikácie
  • dotaz
Popis výrobku

Viacstupňové produkty radiálneho dúchadla vyrábané našou spoločnosťou majú svoje miesto v čistiarňach odpadových vôd z domácností, odsírení spalín, denitrifikácii, vákuovom sušení, práškovej a granulovanej preprave, umývaní uhlia a uhlia, natlakovaní dusíkom, zvyšovaní bioplynu, cirkulujúcom vykurovaní a ďalších oblastiach .

Vďaka neustálej technologickej inovácii naša spoločnosť nedávno vyvinula vysokoúčinné viacstupňové odstredivé (turbínové) dúchadlo. Jeho vysoká účinnosť, úspora energie, nízka hlučnosť a ďalšie výhody z neho robia v Číne fúkací produkt s lepším výkonom a nižšou cenou. Produkt striktne implementuje GB / T28381 - Národný štandard z roku 2012 „Obmedzené hodnoty energetickej účinnosti a hodnotenie úspory energie odstredivého dúchadla“ a prešiel testom Inštitútu pre dohľad a kontrolu kvality výrobkov v meste Nantong.

Naša spoločnosť má teraz množstvo patentovaných technológií s nezávislými právami na duševné vlastníctvo a postupne získala ocenenia ako „High-tech Enterprise“, „Private Technology Enterprise v provincii Jiangsu“ a „High-tech Products“.


Vlastnosti

1. Ľahká váha

V porovnaní s rovnakým typom dúchadla je hmotnosť o 30% ľahšia.

2. Nízky hluk

Hluk telesa dúchadla je menší alebo rovný 84 dB (A) a jedná sa o vysokofrekvenčný šum. Ak nie je k dispozícii zvukotesná miestnosť, vzdialenosť šírenia nepresahuje 20 metrov

3. Malé vibrácie

Za prevádzkových podmienok bez zariadenia na znižovanie vibrácií je rýchlosť radiálnych (obojsmerných) vibrácií sedadla ložiska dúchadla ≤ 4.0 mm / s.

4. Žiadne mechanické trenie

Ak je dúchadlo v chode, nedochádza k mechanickému treniu medzi ostatnými časťami okrem ložiska, čo znižuje hluk a zaisťuje životnosť.

5. Bezolejové stroje

Počas prevádzky dúchadla nevzniká žiadny olej ani plyn a prevzdušňovač nie je skorodovaný, čo predlžuje životnosť prevzdušňovacieho systému.

6. Digitálny zvukový a svetelný alarm teploty hriadeľa

Predné a zadné ložiskové puzdrá telesa ventilátora sú vybavené termočlánkami a porty sú pripojené k digitálnemu displeju, ktorý zobrazuje teplotu hriadeľa. Teplota ložiska stúpa v dôsledku nedostatku alebo preplnenia tuku, oleja alebo opotrebovania. Pri prekročení nastavenej teploty automaticky zaznie zvukový a svetelný alarm.

7. Ľahká údržba

Pretože je odstredivé dúchadlo strojom bez trenia, je rotor opretý o predné a zadné ložisko a plášť a obežné koleso nie sú ľahko poškoditeľné. Denná údržba spočíva hlavne v zabezpečení účinného mazania ložísk a sledovania teploty. Normálne je potrebná iba výmena ložísk a spojok. Stud. Skriňa ventilátora má štruktúru sériového pripojenia (podobne ako reťazec kandizovaných hawov), predné a zadné sedlové ložiská sú nezávislé a vonkajšie (spojené pomocou skrutiek) sú spojené so sacou a výfukovou spirálou. Pri opravách nie je potrebné demontovať celý stroj, stačí odskrutkovať spojovaciu skrutku a demontovať sedlo ložiska, aby ste mohli ložisko vymeniť, čo šetrí čas a pohodlie.

8. Vodné chladenie prípadu

Pre dúchadlo, ktorého tlak je vyšší ako 8 mH2, pretože teplota na výstupnom konci musí byť vyššia ako 160 ° C, sa k vonkajšej vrstve krytu (stator) pridá chladiaci rozpera, ktorá môže znížiť teplotu plynu o viac ako 40 ° C, efektívne zvyšovanie nárastu tlaku dúchadla Účinnosť a celková efektivita práce. Zdroj vody je možné zapojiť do série s vodným chladiacim zariadením ložiskového telesa. Spotreba vody je menej ako 1.5 m3 / h a náklady na vodu sú oveľa nižšie ako náklady na elektrickú energiu ušetrenú vďaka zlepšeniu účinnosti.

9. Ovládanie invertora

Pre dúchadlo vybavené nízkonapäťovým motorom s napätím 380 V možno použiť frekvenčný menič na zvýšenie frekvencie napájania a zvýšenie otáčok na 3600 80 ot./min., Čím sa účinnosť dúchadla zvýši na 45%. Po prepočte frekvencií možno výrazne ušetriť spotrebu energie. Konkrétne môže byť rozsah zosilnenia a nastavenia prietoku dúchadla väčší a rozsah použitia nekonštantnej hladiny vody, ako je SBR, je širší. Má výhodu v preplachovaní kvôli čiastočnému upchatiu prevzdušňovača, hlavne dúchadlo pod 11 m2 / min môže dosiahnuť asi XNUMX mHXNUMXO. Posilnenie účinne rieši problémy s malými prietokmi a vysokotlakovými procesmi, ako je napríklad hlboké prevzdušnenie.

10. Jednoduchá inštalácia

Kompletné dúchadlo sa dodáva z výroby. Hlavný motor a motor sú pripevnené na rovnakom oceľovom podstavci. Do inštalácie nie je potrebné pridávať ďalšie tlmiace zariadenia a požiadavky na úroveň inštalácie nie sú vysoké. Tlmič výfuku filtra na vstupe dúchadla je možné nainštalovať priamo na dúchadlo; a výstupné potrubie musí byť spojené s dúchadlom pružným spojom, aby sa zabránilo gravitácii potrubia a dodatočnej inštalačnej sile priamo pôsobiť na dúchadlo.

11. Rotor sa vyrába pokrokovou technológiou

Obežné koleso využíva teóriu konečných prvkov a prijíma kvázi trojrozmerný návrh (ternárny tok). Obežné koleso je vyrobené z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny odstredivým liatím; stabilný a spoľahlivý výkon zaisťujúci pevnosť obežného kolesa pri vysokorýchlostnej prevádzke tak, aby bola zaistená najdlhšia životnosť obežného kolesa. Pretože vedenie obežného kolesa je rozumné a kvalitne vyrobené, účinnosť dúchadla dosahuje 78%, čo šetrí veľa energie a znižuje prevádzkové náklady.

12. Vodné chladenie krytu zadného ložiska

V procese dúchadla je v dôsledku stlačenia vzduchu teplota konečného plášťa všeobecne vyššia ako 80 ° C a teplota Xia Li môže byť vyššia ako 100 ° C, takže je potrebné vziať do úvahy chladenie ložiska. V pôvodnom dizajne bol nainštalovaný vzduchový chladiaci systém zadného ložiska a teraz na tomto základe inovujeme, pridávame systém vodného chladenia, realizujeme funkciu dvojitého poistenia zadného ložiskového sedadla a predlžujeme životnosť ložisko. Kvalita chladiacej vody nie je vysoká, je možné použiť vodu z vodovodu, regenerovanú vodu alebo dokonca predbežne vyčistenú odpadovú vodu.


Hlavné špecifikácie

Mj1aWykqQkaYSCnmOIEuDA

špeciálne aplikácie

Hlavné technické špecifikácie výrobkov série C.

Vstupný prietok: 15-1500 mXNUMX / min

Výstupný tlak: 1000-12000mmH2O

Teplota prostredia: -35 ~ + 40 ℃

Relatívna vlhkosť: 20 ~ 85%

Hluk: ≤84 dB (A)

Hodnota vibrácií ložiska v sedle: rýchlosť vibrácií ≤4.0 mm / s


dotaz