Všetky kategórie
EN
8
8

Vákuové čerpadlo Roots


  • Popis produktu
  • Vlastnosti
  • Hlavné špecifikácie
  • Špeciálne aplikácie
  • dotaz
Popis výrobku

Rootsova vákuová pumpa série VP je dvojúčelová Rootsova vákuová pumpa na sucho a mokro, vyvinutá našou spoločnosťou pre vysokú rýchlosť čerpania a drsné vákuové požiadavky na celulózu a papier, vákuové balenie a iné priemyselné odvetvia.

Vákuové balenie, výroba celulózy a papiera a iné priemyselné odvetvia zriedka používajú veľkoobjemové vákuové jednotky, pretože požiadavky na vákuum nie sú vysoké, väčší dopyt je po väčšej a stabilnejšej rýchlosti čerpania a často je potrebné usporiadať vákuové čerpadlá na mieste výrobnej linky, takže čerpadlá Ordinary Roots sa vo všeobecnosti používajú priamo. Bežné Rootsove čerpadlá, najmä dvojlopatkové Rootsove čerpadlá, sú však hlučné a nie sú vhodné na rozloženie lokality. Okrem toho menšia vnútorná vôľa bežných Rootsových čerpadiel neprospieva priemyselným odvetviam s väčším množstvom odpadu, ako sú papierové obaly.

Trojlopatkové vákuové vývevy Roots série VP, využívajúce výhody tichosti obrysového profilu CONCH a výhody trojlopatkového multi-tesniaceho povrchu, majú vlastnosti vysokého podtlaku, nízkej spotreby energie, nízkej hlučnosti, plynulého chodu a suché dvojaké použitie.

Vďaka vynikajúcemu výkonu profilu CONCH môžu dúchadlá série VP dosiahnuť vyššiu rýchlosť čerpania pri rovnakej vôli, čo tiež znamená, že vnútorná vôľa čerpadla Roots série VP môže byť výrazne väčšia ako u produktov rovnakej úrovne. je menej pravdepodobné, že sa zablokuje. S cieľom ďalšieho zlepšenia výkonu Rootsovho čerpadla série VP naša spoločnosť nakonfigurovala pre túto sériu produktov novú generáciu tlmičových filtračných valcov, ktoré dokážu efektívne filtrovať prekážky, ďalej znižovať hluk a zlepšovať kvalitu pracovného prostredia.


Vlastnosti

● Režim prenosu: pás, priame pripojenie;

● Vstup a výstup: jedinečná vstupná štruktúra v tvare diamantu, prietok vzduchu je stabilný;

● Výstroj: Päťstupňová presnosť prevodovky, vysoká presnosť prevodovky, nízka hlučnosť;

● Olejová nádrž: jednoduchá / dvojitá konštrukcia olejovej nádrže je voliteľná, flexibilná konfigurácia;

● Mokré a suché formy: suché a mokré konfigurácie sú voliteľné;

● Rozloženie tela: tradičné usporiadanie, kompaktný hustý typ;


Hlavné špecifikácie

◆ Rýchlosť čerpania: 0.6 ~ 713.8 m³/min;

◆ Vákuum: suchý-49kPa, vlhký-68kPa;

◆ Použiteľná rýchlosť: 500 ~ 2000 RPM;


špeciálne aplikácie

2__KJaqHRleB9cxaBtTsjg

dotaz