Všetky kategórie
EN
4
4

Rohové dúchadlo na čistenie odpadových vôd


  • Popis produktu
  • Vlastnosti
  • Hlavné špecifikácie
  • Špeciálne aplikácie
  • Video
  • dotaz
Popis výrobku

Spoločnosť má bohaté skúsenosti v odvetví čistenia odpadových vôd. Dúchadlá série WT sú vyvinuté a optimalizované produkty pre problémy čistenia odpadových vôd s použitím tradičných koreňových dúchadiel: vysoké prevádzkové náklady, veľká hlučnosť zariadení a veľké zmeny v pracovných podmienkach.

Úprava vody Rootsov dúchadlo série WT je efektívne, energeticky úsporné, nízkohlučné, mikrovibračné, stabilný výkon, dlhá doba bezproblémovej prevádzky, nízke náklady na údržbu; dbajte na pohodlie pri údržbe v dizajne, vyhradené (teplota ložísk, teplota oleja, vibrácie atď.) Rozhranie snímača pre diaľkové monitorovanie.

Vzhľadom na náklady priemyslu čistenia odpadových vôd počas dlhodobej prevádzky vyvinula naša spoločnosť pre produkty série WT presný prevzdušňovací systém s ventilátorom. Táto séria produktov dokáže automaticky upraviť prevádzkový stav podľa variácie rozpusteného kyslíka v odpadových vodách, vyhnúť sa nesprávnemu prevzdušňovaniu, efektívne znížiť spotrebu energie a šetriť prevádzkové náklady.

Podľa úrovne hluku na prevádzkovom mieste dúchadlá série WT prijímajú patentované technológie, ako je obrysový profil CONCH, vstup a výstup diamantu a dutina vyrovnávacej pamäte prietoku vzduchu, ktoré účinne znižujú pulzáciu prúdu vzduchu a vibrácie celého stroja. Produkty série WT sú tiež vybavené zvukovou izoláciou a produktmi na zníženie hluku, ktoré je možné zakúpiť a upgradovať na zníženie hluku chodu ventilátora (stroja).

Vzhľadom na zvýšenie teploty spôsobené zvýšením tlaku v systéme v dôsledku usadzovania kalu, zablokovania membránových rúrok a zvýšenej hladiny vody počas procesu čistenia odpadových vôd využíva dúchadlo série WT vzduchom chladené a vodou chladené integrované konštrukčné riešenie, ktoré má získal národný patent na vynález, ktorý môže zvýšiť prevádzkový tlak Po vysokom tlaku sa prepne z chladenia vzduchom na chladenie vodou, ktoré má dobrú adaptabilitu na drsné pracovné podmienky, ako je pretlak a nadmerná teplota; zabraňuje zvýšeniu nákladov spôsobenému výmenou zariadení za bežné výrobky a má dobrú hospodárnosť.


Vlastnosti

● Profil obežného kolesa: unikátny trojlopatkový profil CONCH, malá pulzácia prietoku vzduchu, vysoká objemová účinnosť, vysoká účinnosť, úspora energie, nízka hlučnosť a mikrovibrácie;

● Režim prenosu: pás, priame pripojenie;

● Vstup a výstup: Jedinečná štruktúra vstupu v tvare diamantu, hladké nasávanie vzduchu;

● Výstroj: Päťstupňová presnosť prevodovky, vysoká presnosť prevodovky, nízka hlučnosť;

● Olejová nádrž: jednoduchá / dvojitá konštrukcia olejovej nádrže je voliteľná, flexibilná konfigurácia;

● Chladenie: vzduchom a vodou chladené univerzálne, možno pohodlne prepínať;

● Usporiadanie tela: tradičné usporiadanie, kompaktná hustá štruktúra

Hlavné špecifikácie

◆ Prietok: 0.6 ~ 713.8 m³ / min;

◆ Zvýšenie tlaku: 9.8 ~ 98 kPa;

◆ Použiteľná rýchlosť: 500 ~ 2000 RPM;

◆ Spínacia teplota vodného chladenia: 90 ℃ (zodpovedá tlaku 58.8 kPa);


špeciálne aplikácie

Poznámka: Akékoľvek komplikované pracovné podmienky zahŕňajúce prevádzku vo vysokých nadmorských výškach, nízkofrekvenčnú prevádzku, prepravu plynu s nízkou hustotou (hélium) atď., kontaktujte prosím náš tím technikov vopred.4TV8IKWTTRyn0O2c1pzYMg

Video

dotaz